FURNITURE / Misc. Furniture / Spalje 13396372
nr 1339 6372
Spalje
1950s, painted. Height: 183 cm, wear, damages.
1950-tal, bemålad. Höjd: 183 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 350
Monday August 3 2020
at 20:44:00
1/8 17:51:39
300 kr
3/8 20:39:00